screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kurs certyfikat kompetencji, szukam !

kurs certyfikat kompetencji, szukam !

Dzień dobry. Czy możecie polecić mi jakąś firmę, z jakiej pomocą otrzymam pożądany certyfikat zawodowy?

Złoty

Posty: 6

 
Niedawno zdobywałem certyfikat kompetencji. W tym celu skorzystałem z rekomendowanego szkolenia, dzięki czemu kompetencje zawodowe w transporcie drogowym załatwiłem w satysfakcjonująco krótkim czasie. Najważniejsze to dobry wykładowca, który prowadzi cały kurs. Miłego dnia.

Fajaaa

Posty: 7

 
Znajomy długo namawiał mnie, abym zdobył certyfikat kompetencji, ponieważ twierdził, że da mi to szansę na lepszą pracę. Z perspektywy czasu muszę przyznać, iż miał 100% racji. Pracuję jako spedytor - mogę polecić każdemu, bo moje zarobki wzrosły dwukrotnie :)

yetisizeee

Posty: 32

 
Na kurs certyfikat kompetencji zapisałem się kilka dni temu. Szkolenie rozpocznie się jutro, więc będę w stanie dopiero wówczas podzielić z Wami swoimi spostrzeżeniami. W prywatnej wiadomości mogę dać namiary na kurs.

Złoty

Posty: 9

 
Zapisałem się na kurs certyfikat kompetencji. Początkowo obawiałem się, że poniosę w związku z tym ponadprzeciętnie wysoki wydatek. Okazało się jednak, że ów koszt da się ograniczyć do maksymalnie 1000 złotych, jeśli chodzi o niezbędne szkolenie. Mam już za sobą egzamin państwowy - wynik pozytywny :-)

Ptaszyna

Posty: 14

 
Mogę zarekomendować Wam wyłącznie jeden kurs certyfikat kompetencji, który znajdziecie pod tym adresem: https://www.certyfikatkatowice.pl. Szkolenie kończy się rzecz jasna egzaminem państwowym. Otrzymacie bardzo wiele materiałów, które ułatwią przygotowania.

audi80

Posty: 7

 
Kurs certyfikat kompetencji nie wywołał konieczności poniesienia gigantycznego wydatku. Szkolenie kosztowało 1000-1100 złotych. Uważam, że to rozsądna kwota, gdy wziąć pod uwagę potencjalne zarobki w branży.

staffer

Posty: 27

 
Zazwyczaj certyfikat kompetencji zawodowych potrzebny jest w transporcie drogowym. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, ponieważ otrzymałem propozycję pracy jako spedytor międzynarodowy. Najpierw przeszedłem szkolenie i egzamin - mam już certyfikat.

mario72k

Posty: 12

 
Początkowo traktowałem certyfikat kompetencji zawodowych jako coś nieosiągalnego. Nie wyobrażałem sobie, że będę w stanie się skutecznie przygotować do egzaminu państwowego. Na szczęście kolega zarekomendował mi szkolenie, które kosztowało odrobinę powyżej 1000 zł, ale było warte swojej ceny w pełni.

mnichhhu8

Posty: 9

 
Certyfikat kompetencji zawodowych zdecydowanie ułatwia rozpoczęcie przygody w transporcie drogowym. Niebawem zamierzam przystąpić do egzaminu - zdam relację!

NBA-dresy

Posty: 13