screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wypożyczalnia mercedes v, która firma ?

wypożyczalnia mercedes v, która firma ?

Korzystał ktoś z usług firmy andrive? Widziałem, że mają niezmiernie dobrze wyposażone busy, niemniej jednak nie wiem czy są wiarygodni?

transerwis

Posty: 1

 
Polecam sprawdzić firmę oferująca wynajem busa w Myślenicach na stronie https://www.andrive.pl. Nie znajdziecie nigdzie tak luksusowych samochodów, które dostępne są w tak bardzo niskich cenach. Sprawdźcie sobie to teraz.

codePerformance

Posty: 16

 
Z ofertami to raczej problemów nie ma, bo jest tego bardzo dużo. Można znaleźć wypożyczalnie mercedesów V klasa, która oferuje bardzo, ale to bardzo luksusowe auta.

MisiekKce

Posty: 2

 
Dziś jest o tyle dobrze, iż jeżeli ma się pieniądze to praktycznie wszystko można wynająć. Można mieć samochód sportowy jak i można mieć busa, który jest luksusowo wyposażony. Wystarczy dobrze poszukać wśród ofert.

alidomus

Posty: 2

 
Prowadzę własną firmę i raz na jakiś czas wynajmujemy właśnie takiego busa żeby zabrać klienta z lotniska. Jechałem nim kiedyś i uważam, że, mimo że to przecież samochód dostawczy to ma komfort jak klasa premium. Niczego w takim samochodzie nie brakuje i można naprawdę miło i komfortowo spędzić czas w podróży.

Karwan

Posty: 5

 
Te busy mają nawet asystenta bocznego wiatru. Są dość duże, dlatego jazda z dużą szybkością nie jest taka łatwa. Głównie jest to trudne na autostradach i rogach szybkiego ruchu gdzie praktycznie zawsze są boczne podmuchy.

Jasiaaa

Posty: 7

 
Powiem szczerze, iż takie luksusowe busy super się prowadzi. Już nie ma znaczenia gdzie jedziemy byle nimi jechać. Automat z dziewięcioma przełożeniami, a do tego duża moc i napęd na cztery koła. To spodoba się każdemu, zatem należałoby takiego busa sobie wynająć.

Kamil87rak1

Posty: 7

 
Korzystałem z firmy andrive i jestem niezwykle, lecz to niezwykle usatysfakcjonowany. Mają mercedesy V klasa tak wyposażone, iż trudno byłoby to wszystko wymienić. Mocne pojazdy i do tego mają napęd na cztery koła. Super.

jonek91

Posty: 13

 
Myślę, że ofert jest na tyle wiele, aby każdy mógł bezproblemowo odnaleźć coś dla siebie. Wszystko znajdziecie w internecie. Może będziecie mieć szczęście i znajdziecie firmę gdzie blisko Was. Częstokroć są takie firmy w mieście, lecz dopóki się tym nie zainteresujemy to nie wiemy gdzie?

Zbyszek

Posty: 2

 
Dawniej bus to był do przewożenia towarów, ale dzisiaj można wynająć coś, co będzie wyposażone jak samochód klasy premium. Marzy mi się taki samochód, chociaż na kilka dni, ale musiałbym znaleźć kilku chętnych, bo wtedy łatwiej podzielić koszty. Na razie tylko marzę i czasami przeglądam sobie różne dostępne oferty.

Trener

Posty: 10