screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wyprawa rowerowa małopolska, opinie

wyprawa rowerowa małopolska, opinie

Poszukuje kogoś, kto organizuje wycieczki rowerowe mtb na podkarpaciu. To ma być ktoś profesjonalny i mający plan na to jak ma taka wycieczka wyglądać. Trasy powinny być dopasowane do moich umiejętności. Dajcie znać.

Laleczka

Posty: 1

 
Mnie zaciekawiła wycieczka na rowerze w Sudety i byłem niezwykle zaspokojony. To była weekendowa wyprawa, niemniej jednak było warto. Dawno tak dobrze się nie bawiłem. Polecam sięgnąć z takiej oferty, bowiem faktycznie spełni wymagania tych, którzy lubią jeździć na rowerach i lubią zwiedzać niezwykle interesujące miejsca.

Zydek

Posty: 30

 
Byłem na wycieczce na rowerach eklektycznych i było super. Nie jestem miłośnikiem długiej jazdy, albowiem kondycji też nie mam, natomiast elektryczny rower to całkowicie inna bajka.

uluszka

Posty: 12

 
Uważam, że jazda na rowerach elektrycznych to świetny pomysł. Tym bardziej, jeśli są to porządne rowery mtb. Mało jeżdżę, ale lubię jeździć, dlatego elektryczny rower to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Mogę w ten sposób pojechać w miejsca, które byłby dla mnie niedostępne. Polecam skorzystać raz z takich rowerów elektrycznych.

woo_oow

Posty: 5