screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture Strona główna > Sport i Turystyka > Wakacje > coraltravel kraków, biuro podróży

coraltravel kraków, biuro podróży

coraltravel kraków, biuro podróży

Jedziemy z dziećmi do Bułgarii i zastanawiam się nad tym czy są takie wyjazdy gdzie jest niezmiernie dużo atrakcji dla dzieci? Byłoby dobrze gdyby były animacje, a jeszcze lepiej gdyby były w języku polskim. Znacie takie miejsce?

Riko64

Posty: 1

 
Według mnie dzisiaj w grę wchodzi tylko samochód. Zauważcie, że do Grecji będziecie jechać dobę, a samolotem będziecie tam za dwie godziny. Po co się męczyć? Przy dzisiejszych cenach paliwa jest to bardzo kosztowne, dlatego lepszym rozwiązaniem jest obserwować tanie oferty na zorganizowane wyjazdy, bo to się opłaca bardziej.

RasiakNorris

Posty: 27

 
Jeżeli się trafi na tanią ofertę to nie ma się, co zastanawiać. Jest wielu chętnych, dlatego długo taka oferta nie będzie dostępna. Od razu trzeba będzie ją sobie rezerwować.

1AdamoSk

Posty: 2

 
Jeżeli ktoś jedzie z dziećmi to warto zbadać terminy tak żeby nie było tam czterdziestu stopni w cieniu, albowiem to już przyjemne nie jest dla nikogo z naszej rodziny.

Iwona3

Posty: 10

 
Obecnie wyjazdy zagraniczne są droższe. Dawniej, jeżeli się wchodziło na oferty last minute to można było nabyć all inclusive dla trzech ludzi za kilka tysięcy złotych. Polskie morze czy góry wypadały o wiele gorzej na tym tle. Obecnie bez sześciu tysięcy nie ma, co w ogóle brać się za szukanie chyba, że trafi się jakaś super okazję.

jumbertus

Posty: 17

 
Każdy lub co innego, dlatego biuro podróży powinno być na to przygotowane. Mnie upały nie kręcą, dlatego albo jadę na początku sezonu albo we wrześniu. Można wtedy trafić na bardzo promocyjne oferty i się to jeszcze bardziej opłaca. Polecam sobie to sprawdzić.

strom

Posty: 3

 
Chcieliśmy z rodziną pojechać do Bułgarii, ale nie za bardzo znamy jakikolwiek obcy język i nie wiem czy czulibyśmy się tam komfortowo. Tym bardziej, że w Bułgarii trzeba znać rosyjski albo niemiecki.

file444

Posty: 7

 
Ostatnio widziałem ofertę coraltravel w Krakowie w M1. Odszukałem ich stronę https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175, dlatego nie trzeba do nich chodzić osobiście, aby sprawdzić oferty. Zajrzyjcie do nich, a może właśnie tam coś dla siebie interesującego odnajdziecie?

miko_poz

Posty: 17

 
Każdy lub co innego, zatem biuro podróży powinno być na to przygotowane. Mnie upały nie kręcą, zatem albo jadę na początku sezonu albo we wrześniu. Można wtedy trafić na bardzo promocyjne oferty i się to jeszcze niezwyklej opłaca. Polecam sobie to zbadać.

magic17

Posty: 25