screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

strony w Łodzi, kogo polecicie ?

strony w Łodzi, kogo polecicie ?

Poszukuje jakiejś profesjonalnej firmy od stron www w Łodzi. Byłoby dobrze gdyby to była firma z dużym doświadczeniem.

QwerTery

Posty: 1

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, lecz trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, albowiem wówczas o dużo chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

Trener

Posty: 13

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, ale dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

mniszek_01

Posty: 8

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do obecnie strona działa, bowiem była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, lecz między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Kerty67

Posty: 20

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, lecz wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, iż obsługa jest niesłychanie prosta i zyski są spore. Obecnie klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

pawel253

Posty: 4

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, ale trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bo wtedy o wiele chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

namedal6

Posty: 9

 
Firmę o stron www w Łodzi znajdziecie na https://www.icp.info.pl. Polecam skorzystać z tej oferty, bo naprawdę znają się na tym, co robią. Mnie bardzo pomogli i stworzyli super stronę www.

mikuser

Posty: 10

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

grzes3345

Posty: 5

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Marioleczka

Posty: 13

 
Niby stronę można wykonać na własną rękę, natomiast trzeba się na tym znać. Tym niezwyklej, iż obecnie trzeba wykonać stronę responsywną, jaka działa na wszystkich urządzeniach.

wrrraak22

Posty: 12