screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture Strona główna > Sport i Turystyka > Trening > Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Hej! Modlitewnik i ławeczka będę chciał sobie do mojej domowej siłowni zamówić. Gdzie się kalkuluje zamówienie złożyć? Macie jakieś sprawdzone sklepy online z takimi akcesoriami w rozsądnej cenie i dobrym standardzie?

benia

Posty: 8

 
Ostatnio kupowałem swoj pierwszy w życiu drążek do podciągania się i parę osób polecało mi K Sport (tu są ich rzeczy – k-sport.com.pl). Jestem zadowolony, drążek bardzo wygodny jeśli chodzi o instalację i też same ćwiczenia robi się tutaj w pełnym komforcie i dobrej kontroli ciała, uchwyt jest odpowiednio odsunięty od ściany.

iravau

Posty: 21

 
Jeśli już kupowałem cokolwiek do ćwiczenia w domu to raczej w hipermarketach, można zaoszczędzić jeśli trafi się akurat na jakąś promocję. Zazwyczaj w tych dużych sklepach mają osobny dział akcesoriami do sportu.

frunet

Posty: 12

 
Teraz to szukam do siebie do siłowni w piwnicy jakiś twardszych materaców czy innych dobrze amortyzujących rzeczy. Z czego korzytacie żeby zrzucić sztangę z obciążęniem na ziemię? Macie jakieś fajne patenty żeby niczego nie uszkodzić?

dominikk5

Posty: 10

 
No hej, fajnym rowiązaniem do domowego treningu jest drążek. Łatwo to można zamontować nie zajmuje dużo miejsca a podciąganie daje w kość, można się fajnie wzmocnić.

śitowiec4

Posty: 6

 
W moim wypadku to zawsze mam problem z motywacją w kwestii treningu. Przez parę tygodni mam wielką zajawkę i fazę na regularny trening a potem mi przechodzi. Tak sobie myślę, że gdybym miał trenera który stałby nade mnę z batem i kontrolował treningi to wyglądałoby to u mnie lepiej. Muszę mieć jakiegoś nadzorcę po prostu, taki typ.

QQrydza

Posty: 3