screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture Strona główna > Sport i Turystyka > Trening > sporty walki Poznań, poszukuję!

sporty walki Poznań, poszukuję!

sporty walki Poznań, poszukuję!

Interesują mnie treningi jiu Jitsu w Poznaniu. Szukam klubu, który ma spore doświadczenie i jest w stanie mi wiele przekazać. Może nawet zajmie się tym fachowo? Sam jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądało.

djramu

Posty: 3

 
Poznań to wielkie miasto. Myślę, że trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko troszkę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w łatwy sposób odszukać klub, który ma niezwykle dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

Miner-ooo

Posty: 8

 
Zasadniczo to treningi sportów walki w Poznaniu są generalnie dostępne. Można zapisywać się do klubu. Tylko, iż mało, kto ma obecnie na to czas. Dużo ludzi przyjdzie raz czy dwa razy i szybko dają sobie spokój. Podobnie jak z siłownią.

DevilScream

Posty: 17

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, ale z braku czasu na nieszczęście musiałem odpuścić. Do dzisiaj tego żałuje.

Black_Riot

Posty: 8

 
Sam trenuje, albowiem nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to zrobić w szczególności dziś gdzie filmów instruktażowych jest bardzo mnóstwo. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, lecz nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś wiecej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

grall

Posty: 22

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zadowolony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość trudny, dlatego trzeba mieć do tego odpowiednie nastawienie.

iDuri

Posty: 8

 
Szczerze przyznam, że niezwyklej wolę jakieś MMA obejrzeć w telewizji. Nie chciałbym walczyć z kimś na żywo. Oglądanie jest fajne, ale tylko to. Nie poradzę Wam, co wybrać i gdzie konkretnie się zgłosić, bo to nie moja bajka.

Annaaa12

Posty: 11