screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture Strona główna > Sport i Turystyka > Trening > Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Jakie marki sprzętu sportowego możecie z czystym sumieniem polecić do domowej, bardziej amatorskiej siłowni? Nie potrzebuję wielkiego zaplecza, ale czegoś po prostu trwałego, bo szczerze to nie chce mi się ciągle powtarzać podobnych zakupów.

Grzybeczek

Posty: 4

 
Sporo obciążników brałem ostatnio z k-sport.com.pl i od producenta bezpośrednio, więc na pewno bardziej się opłaca. Dobra jakość, niska cena, obciążniki całkiem wygodne. W znacznie gorszych już zdarzało mi się trenować. Mają sporo pozytywnych opinii na Allegro, więc tym bardziej.

Fanatyk

Posty: 7

 
Jeszcze możesz przemyśleć kamizelkę treningową. Jak na drążku już robisz to dzięki kamizelce masz praktycznie stały postęp, nawet do kilku lat, bo po 1 kg można dodawać regularnie, w zasadzie bez limitów.

jurecekk5

Posty: 12

 
Sprzęt sportowy praktycznie nie traci na wartości, więc nawet, jak się pomylisz to sprzedasz bez problemu. A domowa siłownia to teraz naprawdę popularna sprawa.

CZesiek45

Posty: 10

 
Domową siłownię projektuj w kierunku maksymalnego bezpieczeństwa. Jakość, nie ilość sprzętu.

lukashb

Posty: 22

 
Nie wiem, czy trwała ingerencja w ściany to taki dobry pomysł. Teraz nawet w nowoczesnym budownictwie drążek ci może wypaść po prostu. Jak już masz ćwiczyć to tylko na wyciągach stacjonarnych. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

DiD3K

Posty: 7