screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

Jak to wygląda z Wasze doświadczenia jeśli chodzi o stosowanie medycyny chińskiej czy można liczyć na jej wysoką skuteczność i efekty lepsze niż przy medycynie konwencjonalnej? Zauważyłem, ze te metody, które mi lekarz proponuje nic nie dają więc szukam alternatyw. Jeśli możecie coś poradzić to dajcie znać.

namok

Posty: 1

 
Medycyna wschodnia łączy teraz zalety zachodniej technologii i bardziej holistycznie podchodzi do problemów pacjenta.

TomekK

Posty: 7

 
Akupunktura daje świetne efekty, ale pod warunkiem, że ktoś będzie umiejętnie ją prowadził więc staraj się działać w tym kierunku i faktycznie szukaj kogoś kto takie działania będzie dobrze prowadził.

Rrobo159

Posty: 19

 
Myślę, że obecnie z medycyną chińską można osiągnąć wiele pozytywnych efektów dla zdrowia, ale trzeba wiedzieć, gdzie i u kogo się leczyć, bo źle prowadzone terapie mogą również przynosić wiele problemów i skutków ubocznych więc znajomość metod leczenia jest bardzo istotna.

Yuri20

Posty: 14

 
Przychodnia warszawska związana z medycyną tybetańską https://przychodnianarantem.pl/kontakt.html. Rozwiązują problemy z alergiami, chorobami kręgosłupa, czy układu pokarmowego tak samo skutecznie, jeżeli nie lepiej od klasycznej medycyny. Zespół interdyscyplinarny i też przyjmują na diagnostykę.

donbagino

Posty: 11

 
Sięgnięcie po praktyki medycyny wschodu nie jest wcale takie głupie, bo w tym momencie dochodzi już do załamania zwykłej służby zdrowia.

kociol001

Posty: 2

 
O zaletach medycyny wschodniej mówi wyraźnie demografia. Przecież kultury azjatyckie żyją od nas dłużej i to często dwa razy.

propek1

Posty: 15

 
Moim zdaniem medycyna tybetańska daje ogromne możliwości i faktycznie u siebie warto ją wdrażać choć najlepiej pod okiem osób, które znają temat i będą w stanie doradzić jakie terapie stosować, jakie zioła.

nighthaze

Posty: 6