screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture Strona główna > Firmy > SEO Hostingi > Hosting pod sklep online

Hosting pod sklep online

Hosting pod sklep online

Cześć. Moja sieć stron wykorzystuje niewielkie bazy danych MySQL. Czy znajdę hosting www, który będzie tani i da szansa tworzenia nielimitowanej ilości baz?

Wariat

Posty: 15

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj świetną ofertą hostingu, jaką dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z jakiego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 pln rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie weseli. Szkoda, iż nie stać mnie na opcję Business za 249 zł, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

iDuri

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne żądania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod spostrzeżenie dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

chksfans

Posty: 30

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, które reklamuje moje usługi, więc wymagania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, bo zapłaciłem za odpowiadający mi serwer tylko niecałe 50 złotych!

Hostelos3

Posty: 15

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednakże raduje się znacznym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć gigantyczną liczba transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Odszukałem do tego perfekcyjną ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

qbencjusz

Posty: 16

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi wiele wątpliwości, które związane są z troską posiadaczy stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, że hosting ceni się pomiędzy innymi za uptime, a zarówno odnalazłem kilka stron, na których można go śledzić w odniesieniu do usług dużo firm.

WTFurdoin

Posty: 21

 
Witam. Na tym forum znalazłem mnóstwo porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, bo wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Krzyś23

Posty: 26

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi wiele wątpliwości, które związane są z troską właścicieli stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, że hosting ceni się między innymi za uptime, a także znalazłem kilka stron, na których można go śledzić w odniesieniu do usług wielu firm.

Kruk

Posty: 20

 
Cześć.

Hosting to usługa, której potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując liczba transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Duża liczba miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

rumcajs82

Posty: 25

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na jakiej warto oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP niezwykle znaczące pliki, które mój usługodawca utracił, bowiem… nie robił kopii zapasowej danych!

Grosek45

Posty: 18