screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

bluzki hiszpanki, butik online?

bluzki hiszpanki, butik online?

Poszukuje butiku sklepu, który jest niezwykle dobrze zaopatrzony w odzież damską. Macie jakiś upatrzony butik?

Mariusz

Posty: 1

 
Oferty szukam w sklepach stacjonarnych i internetowych. Tam gdzie znajdę tam kupuje. Nie ma dla mnie znaczenia miejsce, natomiast to czy propozycja jest taka, aby mogła spełnić wszystkie moje wymagania jak i wszystkie moje oczekiwania.

Lupusx

Posty: 8

 
Oferty z bluzkami hiszpankami znajdziemy na stronie https://sissi-boutique.pl/bluzki-hiszpanki. Byłam w tym butiku i zaskoczyły mnie bardzo niskie ceny i ogromny wybór odzieży. Sprawdźcie same jak to wszystko się prezentuje.

namok 

Posty: 7

 
Odkąd pamiętam zawsze interesowałam się sukienkami z dekoltem, bo mi się podobają. Lubię, co nie, co pokazywać, dlatego jeśli też to lubicie to taką sukienkę Wam polecam.

Penio

Posty: 25

 
Nie wyobrażam sobie latem życia bez sukienki bez ramion. Nie ma znaczenia czy chodzę koło domu czy jadę na wakacje to taka sukienka jest mi bardzo potrzebna. Wzorów i kolorów jest bardzo dużo do wyboru dla każdej z nas. Warto sobie to wszystko sprawdzić.

FalaSmiechu

Posty: 5

 
Każda z nas ma inne wymagania, dlatego jeśli wybieramy butik to byłoby dobrze gdyby był zaopatrzony w wiele asortymentu, bo w ten sposób dotrzemy w łatwy sposób do tego, co nam potrzebne. Jedna lubi ciemne kolory, a inna wzory w kwiaty, dlatego butik wcale nie ma łatwo żeby nam coś zaoferować.

Anno Domini

Posty: 3