screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

ogrzewanie podłogowe kraków, która firma ?

ogrzewanie podłogowe kraków, która firma ?

Szukam firmy zajmującej się ogrzewaniem podłogowym z Krakowie. To ma być firma z dużym doświadczeniem, bowiem wtedy wiem, iż poradzą sobie ze wszystkim tak, aby to działało i nie wywoływało mi żadnych kłopotów. Kogo mi polecicie?

dermert

Posty: 1

 
Znajomy korzystał z firmy, która montowała ogrzewania podłogowego w Niepołomicach i był bardzo zadowolony. To było jakiś czas temu i nadal wszystko działa jak należy.

Yuri20

Posty: 6

 
Warto skontaktować się z jakąś firmą, która się tym zajmuje, bo w ten sposób wszystkiego się dowiemy. Jest wiele mitów i legend w Internecie i trzeba to sprawdzić.

BerciQ89

Posty: 5

 
Montowałem ostatnio takie ogrzewanie podłogowego i jak na razie działa bardzo dobrze. Polecam wybrać fachowców, bo wszystko musi być bardzo dokładnie i szczelnie podłączone.

Riko64

Posty: 2

 
Widziałem firmę od ogrzewania podłogowego w Wieliczce, ale nie wiem czy znajdę do nich teraz namiary. Nie korzystałbym z ich usług, ale kiedyś się nad tym zastanawiałem. Niestety dom mamy już bardzo stary i byłoby dużo przeróbek żeby takie ogrzewaniem zamontować.

Jacuś24

Posty: 4

 
Miałem namiary na jedną z firm, która zajmowała się ogrzewaniem podłogowym i mieli bardzo porządne opinie wśród swoich klientów. Postaram się ich znaleźć.

pawel253

Posty: 2

 
Firma od ogrzewania podłogowego w Nowym Brzesku jest tutaj rozwiazaniedlamieszkan.pl i są naprawdę w tym najlepsi.

KKkurol

Posty: 5

 
Należałoby skontaktować się z jakąś firmą, jaka się tym zajmuje, bowiem w ten sposób wszystkiego się dowiemy. Jest mnóstwo mitów i legend w Internecie i trzeba to sprawdzić.

Ptaszyna

Posty: 4

 
Chciałem zamontować podłogówkę, ale okazało się, że wyjdzie to bardzo drogo. Dom budowaliśmy z kredytu i niestety zabrakło pieniędzy. Dzisiaj tego bardzo żałuje.

Lupusx

Posty: 6

 
Mam podłogówkę i zwykłe grzejniki i nie narzekam. W salonie zamontowałem podłogówkę, bo grzejniki jakoś mi się nie podobają. Takie ogrzewanie schowane jest pod podłogą, a daje dużo ciepła. Mnie się to podoba, dlatego polecam skorzystać innym.

Budowlaniec

Posty: 21