screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture Strona główna > Firmy > Magazyny na sprzedaż > inwestycje mieszkaniowe Zakopane, szukam

inwestycje mieszkaniowe Zakopane, szukam

inwestycje mieszkaniowe Zakopane, szukam

Jest tutaj ktoś, kto zna się na inwestycjach w nieruchomości? Może znacie jakąś firmę, jaka oferuje takie nieruchomości na sprzedaż? Chodzi mi o najlepszą lokalizację, albowiem takie mieszkanie mogę potem wynająć turystom.

MiSER

Posty: 1

 
Korzystałem wiele razu z wynajmu apartamentów w Krakowie w klimatycznej kamienicy. To mi się właśnie podoba i coś takiego chciałbym kiedyś mieć dla siebie.

bmw316

Posty: 28

 
Jeszcze nikt na nieruchomościach nie stracił. Niewątpliwie trzeba wiedzieć, w co inwestować i kiedy. Sam mam kilka nieruchomości w Krakowie, które przynoszą mi spore zyski.

Marioleczka

Posty: 2

 
Widziałem ofertę z apartamentami na sprzedaż w Zakopanem na stronie internetowej https://sequendo.pl/inwestycje.html. Jeśli ktoś chce inwestować pieniądze to powinien tam zajrzeć, bo może coś ciekawego się znajdzie.

wom_ww

Posty: 6

 
Przy tak poważnych zakupach trzeba się skontaktować z firmą, jaka się tym zajmuje. Oni będą w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Przedstawią zainteresowanym ofertę, z jakiej każdy coś dla siebie znajdzie.

E-lasior

Posty: 2

 
Uważam, iż kupowanie apartamentu w Krakowie to wyśmienity biznes. Turystów są tam miliony. Trzeba tylko kupować apartamenty w najlepszych miejscach. Najlepiej żeby było blisko do rynku, a wówczas taki apartament będzie miał obłożenie praktycznie przez cały rok.

Jacuś

Posty: 5

 
Znajomy ma kilka apartamentów w Zakopanem i praktycznie cały czas ma pełne obłożenie. Jeżeli nie będzie już chciał wynajmować takich apartamentów to na spokojnie je sprzeda. Klienci na takie apartamenty zawsze się znajdą, zatem jest to opłacalna inwestycja.

Garguł12

Posty: 6

 
Zakupiliśmy apartament w Krakowie za pośrednictwem jednej z firm. Na razie ten apartament będzie wynajmowany turystom. Zysk jest niesłychanie duży i to się rzeczywiście opłaca. Na emeryturze może się przeniesiemy do tego apartamentu? Zobaczymy jak to będzie.

Sarenka

Posty: 11

 
Decydując się na apartament pożądane byłoby wybierać coś, co jest luksusowe i klimatyczne. Dla przykładu w starej kamienicy w Krakowie apartament to będzie strzał w dziesiątkę. Mnóstwo osób właśnie takiego szczególnego miejsca szuka. Dla takich osób cena wynajmu apartamentu nie ma znaczenia, dlatego można wiele na tym zyskać.

345_14

Posty: 14

 
Nie jest prosto zakupić apartamenty w Krakowie czy Zakopanem. Zainteresowanie nimi jest naprawdę niezmiernie olbrzymie. Im wyższa inflacja tym wiecej ludzi chce własne pieniądze inwestować, wobec tego trzeba będzie się spieszyć. Kontaktowałem się z firmą, jaka ma niezmiernie dobrą lokalizację nieruchomości, natomiast jeszcze nic nie zakupiłem.

Kolekcjoner

Posty: 24