screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Piękne mieszkania nowy dwór mazowiecki

Piękne mieszkania nowy dwór mazowiecki

Zależy mi na kupnie mieszkania w atrakcyjnej cenie, będę wam wdzięczna jeśli doradzicie mi coś w danej sprawie.

Krzyś23

Posty: 24

 
Cześć, niedawno miałam identyczny problem a mianowicie z mężem nie mogliśmy znaleźć mieszkania, które odpowiadałoby nam w stu procentach. Jednak znaleźliśmy http://www.banaszek-nieruchomosci.pl stronę internetową, na której szybko odszukaliśmy mieszkanie, w którym już dziś mieszkamy.

Bardzo wam polecamy dana stronę na pewno wam się przyda. Pozdrawiam serdecznie.

Wwesoly0209

Posty: 28

 
Hej, wicie gdzie można odnaleźć jakieś ogłoszenia mieszkań na sprzedaż? Niesłychanie zależy mi na szybkim kupnie mieszkania jednakże nie mam pojęcia gdzie go szukać i dlatego zwracam się do was z takowa prośbą. Będę wam niesłychanie wdzięczna za wszelkie odpowiedzi rady.

Czkam na nie z niecierpliwością.

bogdan66

Posty: 22

 
Niesłychanie idealnym rozwiązaniem na poszukiwanie mieszkania jest skorzystanie ze strony internetowej http://www.banaszek-nieruchomosci.pl, na niej można znaleźć bardzo atrakcyjne pod względem cenowym natomiast i nie tylko mieszkania. Wile młodych ludzi decyduje się na nabycie mieszkania, jakie znajdzie na danej stronie.

Mam nadzieję, iż wam również przypadną do gustu i będziecie z nich zadowoleni. Liczę, iż pomogłam, pozdrawiam.

bodeksus

Posty: 27

 
Witam serdecznie, możecie mi powiedzieć co sądzicie na temat http://www.banaszek-nieruchomosci.pl?

Mam zamiar tam nabyć mieszkanie, jednakże nie jestem do końca przekonany i wolę się upewnić. Będę wam ogromnie wdzięczny za szczere wypowiedzi i wyrażenie swojego zdania.

Ticket2Hell

Posty: 36

 
Dzień dobry, z mężem postanowiliśmy przeprowadzić się do mniejszego mieszkania, które leży na uboczu miasta, możecie nam poradzić w jakim miejscy najlepiej będzie kupić sobie mieszkanie?

Będziemy wam bardzo wdzięczni za wszelkie informacje i rady na dany temat, pozdrawiamy.

Lalka

Posty: 21

 
Witajcie, moja żona bardzo chce się przeprowadzić do nowego domku lub jakiegoś ładnego mieszkanka, poszukujemy teraz takowego. Możecie nam doradzić w danej sprawi?

Będziemy wam za to bardzo wdzięczni, z góry wszystkim bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

taplaty

Posty: 26

 
Dzień dobry,

moja siostra szuka mieszkania, jest ona bardzo młoda i nie wie gdzie ma zacząć poszukiwania gdyż nigdy wcześniej tego nie robiła. Bardzo chcę jej pomóc w tym dość trudnym zadaniu, dlatego zwracam się do was z prośbą abyście polecili nam konkretne mieszkania. Będziemy wdzięczne, dziękuję.

Buła

Posty: 21

 
Cześć, moja żona pragnie przeprowadzić się do małego mieszkanka z dala od centrum miasta, jesteśmy bardzo młodym małżeństwem i zależy nam na cichym i spokojnym miejscu. staram się takowe odszukać, możecie mi w tym pomóc?

Będę bardzo wdzięczny za wasze rady i podpowiedzi, szczere odpowiedzi są mile widziane. Czkam na nie z niecierpliwością i z góry dziękuję i pozdrawiam.

Gerard45

Posty: 16

 
Witam serdecznie, mój syn właśnie się żeni, jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. W związku z tym ja z mężem chcemy im kupić wspaniały prezent w postaci mieszkania.

Możecie nam doradzić gdzie młoda para chciałaby mieszkać i w którym miejscu są mieszkania za atrakcyjną cenę do kupienia? Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje, czekamy z niecierpliwością i pozdrawiamy serdecznie.

daniel105

Posty: 21