screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

biuro nieruchomości hiszpania costa blanca, oferta ?

biuro nieruchomości hiszpania costa blanca, oferta ?

Witam serdecznie. Czy wiele formalności wymaga sprzedaż nieruchomości w hiszpanii? Najlepiej byłoby, gdybyście mogli polecić mi biuro nieruchomości, z którego tam korzystaliście.

Fanatyk

Posty: 9

 
Zawsze wydawało mi się, że sprzedaż nieruchomości w hiszpanii to skomplikowana sprawa. Tymczasem z pomocą biura nieruchomości to łatwizna :-)

bogdan66

Posty: 22

 
Wybierzcie kogoś, dla kogo sprzedaż nieruchomości w hiszpanii to codzienność. W przeciwnym przypadku będzie istniało ryzyko, iż na transakcji nie zyskacie, a wyłącznie stracicie. Posłuchajcie kolegi z wiele większym doświadczeniem :)

Dax90

Posty: 15

 
To biuro nieruchomości, które posiada w ofercie bezapelacyjnie najlepsze domy hiszpania: http://levantesol.com/zakup-nieruchomosci/. Polecam ich usługi z pełną odpowiedzialnością. Uważam, że będziecie usatysfakcjonowani w tak dużym stopniu, jak ja.

plusss89

Posty: 17

 
Uważam, że sprzedaż nieruchomości w hiszpanii jest opłacalna wyłącznie wtedy, gdy jesteście właścicielem domu od co najmniej paru lat. Wyłącznie w takich okolicznościach jego wartość mogła ewidentnie wzrosnąć, choć to nie reguła.

namok

Posty: 14

 
Dzisiaj poszukujemy biura nieruchomości hiszpania costa blanca. Niewątpliwie zamierzamy wziąć pod uwagę Wasze sugestie, bowiem mam wrażenie, iż okażą się niezwykle przydatne. Wkrótce zdam relację, jeśli postanowimy podjąć z kimś współpracę.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Musicie zwrócić uwagę, aby sprzedaż nieruchomości w hiszpanii przeprowadziła dla Was agencja, która posiada duże doświadczenie oraz odpowiednią renomę. W przeciwnym wypadku możecie zapłacić bajońską sumę jako tzw. prowizję.

Black_Riot

Posty: 7