screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture Strona główna > Dom dla każdego > Lampki nocne > Downlight LED Wrocław - sprawdzony sklep ?

Downlight LED Wrocław - sprawdzony sklep ?

Downlight LED Wrocław - sprawdzony sklep ?

Czy w waszej opinii kupowanie opraw LED ma jakikolwiek sens i rzeczywiście polecacie zainwestować w tego typu oprawy?

QwerTery

Posty: 15

 
Awaryjne oprawy LED są moim zdaniem niezbędne do tego aby ułatwić poruszanie się po obiekcie osobom, które są w nim pierwszy raz i nie znają go jeszcze dokładnie.

pawel253

Posty: 14

 
U siebie w domu również posiadam oświetlenie LED i tak jak mówisz do jego montażu potrzebne są specjalne oprawy LED. Kupowałem je we Wrocławiu i wcale nie są one tak drogie jak niektórym się wydaje. Są za to bardzo solidne i z pewnością będą w stanie posłużyć mi przez naprawdę bardzo długi czas.

seweryn

Posty: 12

 
Spośród wszystkich sklepów z oświetleniem LED z których korzystałem moim zdaniem najbardziej warty uwagi jest ten: http://swiatled.pl i to właśnie z tego sklepu polecam Ci korzystać. Moim zdaniem jest on liderem jeżeli chodzi o oświetlenie oraz oprawy LED we Wrocławiu.

Fran345

Posty: 22

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na żarówki energooszczędne albowiem oświetlenie LED pozwala na gigantycznie większą oszczędność a jest w analogicznej cenie.

dubuś_90

Posty: 15

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na żarówki energooszczędne ponieważ oświetlenie LED pozwala na znacznie większą oszczędność a jest w podobnej cenie.

gefferr

Posty: 16

 
U siebie w domu również posiadam oświetlenie LED i tak jak mówisz do jego montażu konieczne są specjalne oprawy LED. Kupowałem je we Wrocławiu i wcale nie są one tak drogie jak niektórym się wydaje. Są za to bardzo solidne i z pewnością będą w stanie posłużyć mi przez faktycznie bardzo długi czas.

czasDDD

Posty: 17

 
Moim zdaniem jeżeli faktycznie zależy Ci na zaoszczędzeniu na energii to zakup opraw LED jest pierwszą rzeczą którą powinieneś zrobić. W mojej opinii pozwoli Ci to na zaoszczędzenie faktycznie olbrzymich kwot pieniędzy.

jonek91

Posty: 14

 
Osobiście prawdziwe oszczędności na energii uzyskałem dopiero po zakupieniu opraw LED we Wrocławiu i wymianie całego oświetlenia w mojej firmie na te typu LED. Pozwoliło to na wręcz olbrzymie obniżenie rachunków za energię i zaoszczędzenie sporych pieniędzy.

KKatia

Posty: 20