screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Mp3 za darmo - POMOCY!!

Mp3 za darmo - POMOCY!!

Witam, chcę ściągnąć mp3 na telefon, natomiast chodzi mi o darmową muzykę. Proponujecie coś konkretnego z czego jesteście zadowoleni. Z góry dzięki za info. Pozdrawiam.

Marko

Posty: 16

 
To bardzo ciekawa stronka, gdzie są darmowe mp3 http://www.thebestmp3.pl. Można ściągać do woli na telefon i komputer zupełnie za darmo bez żadnych zobowiązań. Tak jak lubimy!!!

BMGMIREK

Posty: 13

 
Tak czy inaczej jesteśmy skazani na internet. Mamy czas to poszukujemy. Nie mamy, idziemy do sklepu i kupujemy. Kochani nie narzekajcie na mp3 za darmo, tylko ściągajcie. Nie marudźcie, iż nic nie ma, bo jest.

namok

Posty: 14

 
Poszukujemy darmowych mp3 a może koszta ściągania wcale nie są aż takie gigantyczne? Jakbym trafiła na dobrą stronkę to na pewno mogłabym te parę zł zapłacić, tylko żeby mieć pewność, iż jakość jest dobra.

Krzysio

Posty: 29

 
Bawiłem się programami do downloadu muzyki. Ale jest w necie trochę wartościowych stronek z darmowymi mp3, na których można znaleźć dobrą muzykę. Też wyczaiłem tę stronkę i nawet kilka razy udało mi się ściągnąć cały album. Polecam i wszystkich gorąco pozdrawiam.

Fruuu56

Posty: 16

 
Sądzimy tak samo. Tyle, że dla chcącego nic trudnego i może trzeba się trochę zagłębić w tych poszukiwaniach. A na tej stronie rzeczywiście idzie znaleźć do rzeczy muzę. Bynajmniej w moim odczuciu tak jest. Ale w końcu też przecież jesteśmy Polakami i należy nam się nieco narzekania. Właśnie stamtąd ściągnąłem sobie mp3 na telefon.

Gerard45

Posty: 16

 
Patrzyłem na wiele stron z mp3 na telefon, lecz najbardziej odpowiada mi opcja wcześniejszej możliwości odsłuchania muzyki. Jak nie znasz wszystkich utworów danego wykonawcy, to świetna sprawa.

duszter

Posty: 14

 
Bawiłem się programami do downloadu muzyki. Ale jest w necie trochę wartościowych stronek z darmowymi mp3, na których można odnaleźć dobrą muzykę. Też wyczaiłem tę stronkę i nawet kilka razy udało mi się ściągnąć cały album. Polecam i wszystkich gorąco pozdrawiam.

Boss

Posty: 12

 
W oparciu o wasze wcześniejsze przemyślenia, przyszła mi myśl by samemu coś takiego zrobić, stworzyć portal z darmowymi mp3:) Albo no ciutkę je wycenić:)

transerwis

Posty: 29