screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Podsłuch w telefonie, czy to dobre rozwiązanie ?

Podsłuch w telefonie, czy to dobre rozwiązanie ?

Hej. Czy uważacie, że podsłuch w telefonie to dobry sposób na lepsze kontrolowanie mojej nastoletniej córki?

dominikk5

Posty: 6

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najbardziej popularną w naszym kraju aplikację, jaka powinna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli niewątpliwie spyphone, jaka jest rozwijana od paru lat, dzięki czemu stale rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 pln.

Kitas

Posty: 15

 
Z pomocą spyphone, a więc aplikacji, którą zainstalowałem na czyimś telefonie, a potem ukryłem mam dostęp do bardzo mnóstwo ciekawych informacji. Zależało mi głównie na potwierdzeniu czegoś, co podejrzewałem. Taki podsłuch pozwolił mi uświadomić sobie kilka spraw.

nowaera

Posty: 15

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najbardziej popularną w naszym kraju aplikację, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli oczywiście spyphone, która jest rozwijana od kilku lat, dzięki czemu stale rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 złotych.

74erns

Posty: 19

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio dużo płacić za usługę ;)

Gruchalll

Posty: 18

 
Polecam wszystkim podsłuch w telefonie, który znalazłem w ofercie http://spyphonesoft.pl.

Jasne i klarowne zasady współpracy, wielkie szanse aplikacji, która jest bardzo zaawansowana. Sposób wykorzystania tej aplikacji to już słodka tajemnica każdego lub każdej z nas :)

ZaNK3R

Posty: 17

 
Trudno powiedzieć, kto może wymagać tego, aby zainstalować komuś podsłuch w telefonie.

Musimy jednak pamiętać, aby nie narazić się w związku z tym na jakiekolwiek przykre konsekwencje, bowiem taki podsłuch mimo wszystko jest nielegalny :)

Fiflek

Posty: 21

 
Pozytywnie oceniam spyphone, ponieważ zakres jego funkcjonalności jest wręcz genialny. Jest w stanie monitorować naprawdę wszystko, co użytkownik robi z wykorzystaniem telefonu komórkowego – nawet odwiedzane strony internetowe. Śmiało polecam wszystkim!

Yab

Posty: 25

 
Kilka razy zdarzyło się, że pracownicy wykonywali prywatne rozmowy z firmowego telefonu. Przyłapałem ich, ale nie miałem pewności. Dopiero niedawno skorzystałem z aplikacji spyphone, którą zainstalowałem w telefonie. Mam teraz możliwość tego, aby na bieżąco kontrolować czy ktoś nie przesadza z prywatnym dzwonieniem podczas pracy.

45@54

Posty: 22

 
Niedawno wpadłem na stronę, jaka prezentowała szanse aplikacji Spyphone. Przyznam szczerze, że byłem zbudowany tym, co jest w stanie zaoferować ta aplikacja.

Niebawem zainstaluje ją na telefonie jednego z pracowników, aby ocenić jego rzetelność.

Kopah

Posty: 21