screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Zamiana zaległych środków z konta, proszę o pomoc ?

Zamiana zaległych środków z konta, proszę o pomoc ?

Opłaca się wypłata prowizji za punkty z niewykorzystanych środków na koncie? Niekiedy mam parę zł z którymi nic nie da się zrobić, ani przelać się nikomu nie opłaca. Może znacie jakiś serwis, dajcie znać. Dziękuję.

Lomartek67

Posty: 10

 
Jak coś to tylko wypłata prowizji. Kiedyś miałem ponad stówkę kasy, to byłby dobry zastrzyk pieniędzy, ale teraz jest dużo mniej, ale i tak będę chyba korzystał.

mniszek45

Posty: 21

 
Spoko trik z tą zamianą SMS na kody rabatowe. Zrobiłem sobie i dziewczynie, nie powiem ona jest bardziej zadowolona, bo może zrobić sobie jakieś tam drobne zakupy. Ja poczekam aż mi się uzbiera i zlecę sobie wypłatę kasy na konto bankowe. Też tak można. Polecam.

Krzysio

Posty: 20

 
Nawet spoko opłacalne, ale nie wiem, czy w moim wypadku akurat to będzie miało sens, bo chyba sporo czasu musiałoby minąć, żebym mógł zyskać jakieś kupony rabatowe:)

Kremussi

Posty: 22

 
Ja też korzystam z tego serwisu i nie zamierzam zrezygnować. Jak mogę to środki jakoś tam wykorzystuję, niemniej jednak gdy się nie da korzystam z zamiany SMS na punkty. Po jakimś czasie z reguły zbiera mi się fajna sumka do przelewu, nie korzystam z kuponów, rabatów, odzyskuję żywe pieniądze:)

POGROMCA_KELT

Posty: 17

 
Ja korzystam z tego miejsca http://zamiensms.pl. Nie jest to niewątpliwie zwrot całkowity natomiast wypłata prowizji za punkty. Mnie się zawsze na jakiś drobiazg uzbiera, więc polecam zobaczyć o co chodzi. Jak zostaje wam kasa na telefonie i nie wiecie co z nią zrobić, to rozwiązanie jest ok. Polecam.

edyta123

Posty: 7

 
Szybko przyszło łatwo poszło, ale gram dalej:) Poważnie rzecz biorąc wiecznie zlecam sobie wypłatę prowizji i jest to w moim wypadku opłacalne. Koniecznie poczytajcie o ofercie, jak macie jakieś zalegające środki na koncie w telefonie.

Czarek

Posty: 9

 
Bardzo dobrze oceniam działanie tego serwisu. Przyłączam się do wszystkich zadowolonych z zamiany SMS na punkty, potem można zamienić je na kody rabatowe albo zlecić przelew na konto bankowe. To dużo lepsze od straty pieniędzy, czyli oddanie ich operatorom. Nie ma co się zastanawiać. Tu nic nie tracisz.

grzes3345

Posty: 15

 
No proszę jak można działać, a mnie zawsze przepadała kaska. Teraz na pewno skorzystam z tych kont paysafecard, bo jak widać są opłacalne. Z takiego konta już nic mi nie przepadnie;)

bodeksus

Posty: 27

 
Ja już przeskoczyłam ten sprawdzian i mnie się podoba. Mam za sobą kilka razy już wypłatę prowizji i nie narzekam. Serwis działa, nie jest to żadna lipa, korzystam i nie zamierzam inaczej.

Marioleczka

Posty: 10