screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture Strona główna > Sprzęt elektroniczny > Karty pamięci do telefonów > kto dzwonił z UK, poszukuję

kto dzwonił z UK, poszukuję

kto dzwonił z UK, poszukuję

Wielokrotnie mam numery telefonów z Anglii. Nie wiem, kto do mnie dzwonił i nie wiem, w jaki sposób można to sprawdzić.

czdeRRR

Posty: 7

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

Radziu

Posty: 6

 
Różnie to bywa, wobec tego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie weselimy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można zbadać numer telefon i wówczas wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

namedal6

Posty: 5

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować bardzo mnóstwo zdrowia. Oczywiście stracimy też bardzo mnóstwo swoich pieniędzy.

TomekK

Posty: 7

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bo jest serwis, który nam umożliwia takie działanie. Warto taką okazję wykorzystać.

Nowa

Posty: 9

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem bardzo zadowolony. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to bardzo łatwe do zrobienia.

Wygodniś22

Posty: 7

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś odnajduje. Trzeba tylko uważać, albowiem mnóstwo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym potem problemy.

ZaNK3R

Posty: 18

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na ważny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

Kmiotek55

Posty: 10

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, iż niektóre osoby wiele straciły z oszczędności.

Yuri20 

Posty: 6

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

namok

Posty: 8