screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

podsłuch na telefon, czy warto ?

podsłuch na telefon, czy warto ?

Jak ktoś rzetelnie wytłumaczy mi, czym jest podsłuch w telefonie, który można nabyć i zainstalować, będę wdzięczna. Właśnie czegoś takiego szukam, niemniej jednak nie wiem, czy jest to zgodne z prawem. Nie ulega wątpliwości dziękuję za wszelką pomoc.

proszek

Posty: 7

 
Jeśli miałabym już podjąć decyzję co do podsłuchu na telefon, to na pewno od jakiegoś sprawdzonego usługodawcy. Wiem, że takich oprogramowań jest teraz na rynku dość sporo.

Black_Riot

Posty: 8

 
Myślałam o podsłuchu w telefonie syna, ale mam obawy. Nie wiem, jakby zareagował, gdyby się dowiedział. Ciekawa jestem, jak dokładnie ta sprawa wygląda z punktu prawnego. Jak ktoś się orientuje, to może niech napisze. Będę spokojniejsza. Niezmiernie dziękuję.

Jasio

Posty: 30

 
Podsłuch w telefonie obsługuje się bezproblemowo. Można zlecić przesyłanie danych na swój telefon, na skrzynkę mailową lub na serwer, czyli mieć dostęp do konkretnej strony www. To bardzo prosta aplikacja.

Iwona3

Posty: 9

 
A muszę dodać, że jeśli chodzi o podsłuch na telefon w tym droższym pakiecie, to jest on niewykrywalny dla programów antywirusowych. Świetna sprawa, gdyby było podejrzenie, że użytkownik się domyśli ;) U mnie się sprawdza, więc polecam. Obsługa bezproblemowa.

Warszawiak

Posty: 8

 
To podsłuch w telefonie działający bez zarzutu https://spyphonesoft.pl/. Firma umożliwia oprogramowanie na każdy telefon tzn. do każdego systemu operacyjnego.

wisła1905

Posty: 12

 
Myślałam o podsłuchu w telefonie syna, ale mam obawy. Nie wiem, jakby zareagował, gdyby się dowiedział. Ciekawa jestem, jak dokładnie ta sprawa wygląda z punktu prawnego. Jak ktoś się orientuje, to może niech napisze. Będę spokojniejsza. Bardzo dziękuję.

Klarka34

Posty: 11

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, ale tak czy w przeciwnym wypadku , musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To znakomite narzędzie, jeśli chodzi o podsłuch. Myślę, iż się zdecyduję. Już bardzo dużo wiem na ten temat.

NanoPIK

Posty: 8