screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

peptydy na regenerację po treningu

peptydy na regenerację po treningu

Jak to wygląda jeśli chodzi o stosowanie peptydów przy treningu jako sposobu na budowanie lepszej regeneracji po treningu. Jeśli macie w tym temacie jakieś doświadczenie i możecie coś sensownego podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i po jakie ewentualnie produkty sięgać.

Lupusx

Posty: 1

 
Sprawdź w sieci, tam najprędzej dostaniesz peptydy w czystej formie i ten wybór będzie spory w specjalnie tworzonych sklepach. Poza tym raczej nie zostanie Ci nic więcej niż skorzystać z różnych kremów, w składzie których peptydy się pojawiają.

Augustynnn

Posty: 5

 
Zobacz sobie może u siebie Epithalon - https://peptides.net.pl/epithalon-10-mg Całkiem fajnie działający produkt, który pomaga w redukcji, może też poprawić regeneracje. Ogólnie można w tym sklepie z pewnego źródła kupić więc to duży plus.

alus

Posty: 4

 
Jeśli sięgać po peptydy to z pewnego źródłą i zaczynaj mniejszymi dawkami, zobacz jak organizm reaguje i wtedy ewentualnie staraj się sprawdzać jak to będzie działało przy większej dawce.

chanok

Posty: 25

 
W mojej ocenie to jest świetny wybór, by stosować peptydy w trakcie treningu, u mnie ta efektywność faktycznie istotnie się podniosła więc była to dobra decyzja. Co do tego jakie z nich wybrać to już mocno indywidualna kwestia, ponieważ na każdego coś innego może dobrze działac. Warto o tym trochę poczytać i wtedy starać się coś dopasować.

Hihi_WWW

Posty: 6