screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture Strona główna > Firmy > Catering dla firm > pierogi katowice, polecicie ?

pierogi katowice, polecicie ?

pierogi katowice, polecicie ?

Powiedzcie mi, jaka według was restauracja katowice jest najlepsza? Jak dania w danej restauracji najbardziej wam smakowały?

Malinka Moja

Posty: 3

 
Restauracja katowice powinna mieć przede wszystkim klimat do spędzenia czasu ze znajomymi. Słyszałem kiedyś, że w tym mieście jest właśnie taka knajpka, tylko nie pamiętam jej nazwy.

duszter

Posty: 14

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że wielu z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

Sarenka

Posty: 15

 
Wydaję mi się, iż pierogi katowice możesz zjeść w przeróżnych knajpach. Jednakże nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

mazi1991

Posty: 8

 
Pizza katowice jest naprawdę niesłychanie dobra w jednym z lokali, natomiast nie pamiętam na jakiej ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednakże jest to restauracja, która podaje dania bez używania mąki pszennej.

Oct714

Posty: 14

 
Pizza katowice powinna być wykonana ze zdrowych składników. Nie lubię, gdy na pizzy są położone przetworzone produkty. Ja stawiam bardziej na zdrowe składniki, chętnie skorzystam z propozycji, które zaproponowaliście.

Miki789

Posty: 9

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, iż jest mnóstwo takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z paru lokali.

aliotos

Posty: 9

 
Powiem wam, że ta pizza katowice jest po prostu najlepsza. Tutaj macie link do strony właśnie tej restauracji http://www.placek.katowice.pl. Serwowane są tam dania bez mąki pszennej. Pizza, jak i inne dania smakują obłędnie. Musicie ich spróbować.

bruklin187

Posty: 17

 
Ja zawsze chodzę do kilku lokali i wybieram najlepszą restauracje katowice. Nigdy nie sugeruje się kogoś opiniami. Często jest tak, że nie każdemu smakuje to samo.

Jasio

Posty: 33