screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture Strona główna > Firmy > Banki > Co to jest kredyt hipoteczny dla młodych?

Co to jest kredyt hipoteczny dla młodych?

Co to jest kredyt hipoteczny dla młodych?

Hejka. Czy Waszym zdaniem program mieszkanie dla młodych jest przydatny? Udało się Wam z jego pomocą zaciągną kredyt hipoteczny dofinansowując wkład własny?

Zależy mi na Waszych doświadczeniach, podzielcie się nimi!

Max Pejnn

Posty: 14

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych od dłuższego czasu wydaje mi się atrakcyjną możliwością nabycia nieruchomości przez singli, bezdzietne małżeństwa oraz małżeństwa z dziećmi. W każdym przypadku pamiętajcie o tym, że młodszy z małżonków (lub po prostu singiel) nie powinien przekroczyć 35 roku życia. Czasami kredyty hipoteczne w ramach MdM są naprawdę bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem.

Fanatyk

Posty: 24

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych to moim zdaniem bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie ukończyły 35 roku życia i są zainteresowane zakupem nieruchomości, czyli pierwszego w życiu mieszkania lub domu jednorodzinnego.

Zerknijcie na jego szczegóły.

Robuś

Posty: 35

 
Hej.

Całkiem niedawno odnalazłem przyjazny kalkulator kredytowy dla młodych, dzięki któremu mogłem wpisać kwotę kredytu, wkładu własnego, a zarówno oprocentowanie.

Trzeba pamiętać, iż oprócz tego w grę wchodzi prowizja banku oraz marża, jaką narzuca ta instytucja.

Warszawiak

Posty: 12

 
Witam. Nie mam wątpliwości, że to właśnie program mieszkanie dla młodych będzie moją przepustką do nabycia pierwszego mieszkania.

Wspólnie z żoną planujemy taki nabycie, a perspektywa pozyskania 10% dofinansowania jest niezwykle kusząca. Planujemy potomstwo, więc możemy zyskać kolejne olbrzymie kwoty, dzięki powiększeniu rodziny. Sam o szczegółach MdM poczytałem tutaj: http://www.mdm.edu.pl.

67-kristoo

Posty: 19

 
Witam serdecznie.

Niczym szczególnym nie zaskoczył mnie rządowy projekt mieszkanie dla młodych, który wspiera osoby do 35 roku życia, jakie są zainteresowane zakupem mieszkania lub domu na rynku pierwotnym. Pożądane byłoby zaznaczyć, iż istnieją pewne limity związane z metrażem mieszkania lub domu.

TomekK

Posty: 18

 
Hejka. Dużo osób interesuje się tym, które wymagania stawia przed beneficjentami kredyt na mieszkanie dla młodych. Okazuje się, iż w moim przypadku nie były one zbyt gigantyczne, bowiem wystarczyło zaciągnąć kredyt na minimum 15 lat i sfinansować co najmniej 50% wartości nieruchomości z pomocą kredytu.

89ostry89

Posty: 20