screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kalkulator rat kredytu, szukam

kalkulator rat kredytu, szukam

Wiecie gdzie mogę znaleźć kalkulator zdolności kredytowej, który będzie w wiarygodny sposób wyliczał inne oferty? Zależy mi na oszczędności czasu, zatem poszukuję czegoś, co będzie wiarygodne i niesłychanie pewne.

Klaudi

Posty: 2

 
Nie zaciągałem jeszcze kredytu hipotecznego, lecz zamierzam to wykonać w najbliższym czasie. Dobrze, iż można sięgnąć z kalkulatora spłat kredytu i dowiedzieć się, na co nas stać.

nauczka5

Posty: 4

 
Zawsze korzystam z kalkulatora rat kredytu ze strony http://kredytps.pl i jestem zadowolony. Mamy tutaj najwięcej ciekawych informacji o kredytach, dlatego dopasowanie czegoś dla siebie jest wtedy o wiele łatwiejsze.

pioner

Posty: 12

 
Bez problemów można odszukać strony z kalkulatorami spłat kredytu, wobec tego należałoby szukać. Mnie się takie narzędzia podobają, bo są darmowe i można w łatwy sposób dowiedzieć się czy stać nas na kredyt albo, który z banków ma dla nas przygotowaną najlepszą ofertę.

namok

Posty: 12

 
Nie chciałoby mi się dzwonić za każdym razem do banku. Tam zresztą dopóki umowy się nie podpisze to tylko zachęcają i mówią o zaletach. Jeżeli ktoś się na tym nie zna to może popełnić błąd i wybrać niewłaściwy kredyt.

suprafull

Posty: 11

 
Kredyty hipoteczne wbrew pozorom istotnie się różnią. Niewiele osób o tym wie, zatem wybierają pierwszy doskonalszy bank i zawierają z nim umowę. To nie ma sensu, albowiem można obecnie porównać sobie szybko inne oferty. W ten sposób dotrzemy do takiej, która akurat w naszym wypadku jest najniezwyklej atrakcyjna.

iDoRy

Posty: 5

 
Banki zawsze zachęcają do tego, aby brać kredyty hipoteczne właśnie u nich. Niestety często nie mówią nam wszystkiego i dopiero jak podpisujemy umowę to wychodzi to wszystko. Warto, zatem najpierw wszystko sprawdzać, a dopiero później kontaktować się z bankiem.

labuh

Posty: 5