screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture Strona główna > Firmy > Banki > Kredyty dla Zawodów Zaufania Publicznego - Lubin

Kredyty dla Zawodów Zaufania Publicznego - Lubin

Kredyty dla Zawodów Zaufania Publicznego - Lubin

Poszukuję doradcy bankowego, ale niezależnego! Macie kontakt do kogoś sprawdzonego? Zależy mi na zestawieniu kredytów mieszkaniowych, tak żebym miał czarno na białym rozpisane, który kredyt będzie dla mnie optymalny. Pozdrawiam.

grzes3345

Posty: 18

 
Powiem szczerze, że gdyby nie kredyt to ja bym teraz pewnie zamykał swój gabinet, a nie umawiał kolejne wizyty. Jestem dentystą, więc sprzęt akurat w mojej branży jest dość kosztowny. Kredyt na 200 tyś udało mi się uzyskać dzięki pracy doradców z firmy Kredyty To Tu (www.kredytytotu.pl). Ich polecam bez dwóch zdań. Wygodnie rozbili mi kredyt na 10 lat, a odsetki mogłem sobie wrzucić w koszty prowadzenia działalności. Firma ma certyfikaty, na rynku od 20 lat, więc sprawdzeni.

Calusek34

Posty: 24

 
Hmm, no zawsze kredyt to trudny wybór i jakaś niepewność. Ja to akurat zawsze miałem szczęście do doradców i jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym miał problemy ze spłatą długu.

Jasio

Posty: 32

 
Kiedyś pracowałem jako doradca bankowy, ale nie podjąłbym się na dzień dzisiejszy doradzania. Dużo się pozmieniało na rynku, konkurencja jest dużo większa. Dużo nowych banków, do tego parabanki, jest z czego wybierać.

iDuri

Posty: 25

 
Ostatnio to mi chodzi po głowie kredyt na jakiś wyjazd urlopowy. Myślę o ciepłych krajach. Robi się zimno, a ja jestem zdecydowanie ciepłolubny...więc może Egipt w styczniu? Ciekawe ile to będzie kosztować..

ZaNK3R

Posty: 18

 
Ciężko mi coś doradzać, ja ostatni swój kredyt spłaciłem jakieś 3 lata temu i od tego czasu nic nie brałem :P jestem na detoksie ;-)

korasek

Posty: 14