screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture Strona główna > Firmy > Banki > kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

Czy rozwiązaliście u siebie problem z kredytem frankowym i w jaki sposób? Czy umowa została anulowana, czy jeszcze coś innego?

1eustachy4

Posty: 1

 
Banki świadomie wprowadzały kredytobiorców w błąd i nie informowały właściwie o ryzyku. Przez takie rzeczy ludzie tracą zaufanie do całego systemu.

tigra32

Posty: 13

 
Zamiana kredytu frankowego na spłacany w PLN się opłaca, ale pod warunkiem właściwego określenia marży i tutaj musisz mieć też dodatkowe analizy, przegląd średniej branżowej. Wielu ludzi narzeka, że dostało ten sam syf, więc uważaj na to.

Dragon

Posty: 4

 
W umowach o kredyty frankowe występuje najczęściej masa klauzul niedozwolonych, a to już podstawa do podjęcia walki.

TomekK

Posty: 10

 
Ludzie chcieli zmniejszyć koszty zakupu nieruchomości i wcale im się nie dziwię. Banki nie powinny oszukiwać na umowach, więc wszystko byłoby w porządku, a tak nie jest, więc każdy ma prawo do sprawiedliwego traktowania, jeżeli w grę wchodzą tak duże pieniądze.

jommen

Posty: 6

 
Teraz KNF wydaje rekomendacje, żeby uważać na ryzyko wysokich stóp procentowych. Ten system nie działa już prawidłowo, więc teraz pozostała walka z prawnikiem o swoje i możliwie najszybsze wychodzenie z kredytu.

Dzidzia

Posty: 15

 
Rynek kredytowy zmierza w tragiczną stronę. Zdolność kredytowa, nawet wysoka często nie wystarczy na zakup nieruchomości. Podobnie było za czasów kredytu frankowego, więc nie dziwię się, że ludzie chcieli więcej kasy pozyskać na wymarzone mieszkanie. Trzeba mówić po ludzku. Niektóre kancelarie, jak ta https://www.kancelarianik.pl/ zajmuja się głównie pomocą frankowiczom.

dobrawka

Posty: 8

 
Wielu kredytobiorców czekało na wyrok TSUE, a instytucja potwierdziła, że kredytobiorcy mają prawo do całkowitego unieważnienia zobowiązania bez konsekwencji ekonomicznych. Stąd właśnie coraz większa popularność kancelarii frankowych.

wawrzyn56

Posty: 4

 
Jak PKO stworzyło fundusz na pokrycie kredytobiorców, więc już wiedzą od dawna, że wtopili temat. Teraz znowu się zaczyna ze wzrostem stóp procentowych. Już widać, że ludzie nie wiedzieli, co podpisują.

Buła

Posty: 13